házená SK UP Olomouc

Název

Popis

17. 10. 2010 UP HSC Olomouc - TJ STM Olomouc 7:22 (1:12)

Poslední utkání podzimní části jsme odehráli v hale UP v Olomouci, proti týmu UP HSC Olomouc. Soupeř se vyznačoval jednou zvláštností a to, že družstvo měl složený jak z kluků, tak i holek.
Do utkání jsme nastupovali jako jasní favorité a tomu i odpovídal celý první poločas. Soupeře jsme přehrávali po všech stránkách. Obrana byla téměř nepropustná, a když pochybila, tak stál v brance Dominik Kolovratník, který tuto chybu napravil výtečnými zákroky. Přechod do útoku sice nebyl jeden z nejrychlejších, ale i přesto se nám dařil a z těchto dokázali skórovat.
Druhý poločas již nebyl tak jednoznačný a domácí celek se probral k životu. Hned v úvodních minutách druhého poločasu dokázal vsítit 2 branky a do 12. minuty byl stav druhého poločasu pouze 4:5 v náš prospěch. Utkání jsme dovedli do vítězného konce a zajistili si tímto účast v „kvalitnější“ skupině, kde budou 4 nejlepší celky z Olomouckého kraje a 4 nejlepší celky ze Zlínského kraje.
V utkání mile překvapil David Valentík, Michal Vašut, Dominik Kolovratník, Matěj Vrtal.
Sestava a branky: Samuel Emereoha 11, Vaverka Jakub 4, Lisický Jan 2/1, Vašut Michal 2, Soušek Matěj 1, Čundrle Filip 1, Římský Vojtěch 1, Valentík David 0, Vrtal Matěj 0, Novák Kryštof 0, brankář: Kolovratník Dominik 0.